×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9982

Euronova Group nabízí zelený benefit pro zaměstnance

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - sobota, 16. říjen 2021 10:32
Euronova Group nabízí zelený benefit pro zaměstnance Foto: se svolením Euronova group

Mediální společnost Euronova Group připravila pro své zaměstnance originální a zdravý benefit. Navázala spolupráci se společností Greeentech, která umístila svůj výdejní bylinkový stojan s lednicí přímo do sídla firmy v Plzni. Pro zaměstnance jsou tak k dispozici saláty, bazalky a mnoho druhů mikrobylinek k odběru.

Greeentech  a Euronova grouVeškeré rostliny jsou pěstovány hydroponicky, mají výraznou chuť a jsou plné vitamínů. Hydroponie je pěstování rostlin bez půdy s využitím živného roztoku.

Společnost Greeentech založili v roce 2020 Dmitrij Lipovskij, Karolína Pumprová a Milan Souček jako technologický startup zabývající se vývojem a výrobou hydroponických pěstebních kontejnerů. Projekt vznikl s cílem umožnit lokální pěstování zeleniny, mikrobylinek a drobného ovoce kdekoli na světě. Hydroponie proto představuje řešení budoucnosti, které umožní pěstovat plodiny přímo ve městech i na poušti, bez ohledu na klima. Mezi hlavní výhody hydroponie patří až 95% úspora spotřeby vody, ale také možnost pěstování bez pesticidů.

Pokud také chcete podpořit zdraví svých zaměstananců více informací získáte na www.greeen.tech.