Kriminalisté obvinili cizince z vraždy. Na Nový rok ve Stříbře ubodal svého krajana

Zveřejněno v Krimi západ
Od - úterý, 3. leden 2023 12:00
Kriminalisté obvinili cizince z vraždy. Na Nový rok ve Stříbře ubodal svého krajana ilustrační, foto: Marie Osvaldová

Na Nový rok došlo na ubytovně ve Stříbře k tragické potyčce mezi dvěma muži. Jeden z nich byl v kritickém stavu transportován do nemocnice, kde na následky zranění zemřel. 

"V neděli 1. ledna krátce po sedmnácté hodině jsme přijali oznámení o napadení na ubytovně ve Stříbře. Na místo vyjelo několik policejních hlídek a výjezd kriminalistů. Policisté zadrželi čtyřiatřicetiletého cizince, druhý z mužů byl v kritickém stavu se zraněním transportován do nemocnice. V nočních hodinách čtyřiadvacetiletý muž na následky zranění, které mu způsobil jeho krajan bodnutím do břicha, zemřel," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

"Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda. Nařídili soudní pitvu zemřelého. Na případu intenzivně pracovali a stále pracují. Zároveň zahájili trestní stíhání pachatele. Státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Vazební jednání u soudu proběhne dnes," doplnila Brožová.