×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Motorista narazil do stromu. Tvrdil, že mu vběhla srna před auto

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 18. prosinec 2019 15:01
Nehoda Tento vůz se zastavil až o strom. Foto: Policie ČR

Srna, která měla údajně náhle vběhnout z pravé strany do silnice, zapříčinila dopravní nehodu osobního automobilu značky Fiat Panda. Řidič (31) havaroval na silnici třetí třídy mezi obcemi Meclov a Srby na Domažlicku. Motorista při průjezdu mírné pravotočivé zatáčky přejel do protisměru a následně vlevo mimo pozemní komunikaci, kde narazil do stromu.

Foto: Policie ČR

„Podle vyjádření řidiče mělo dojít k dopravní nehodě tak, že mu náhle vběhla do jízdní dráhy z pravé strany srna, se kterou se střetl pravou přední částí vozidla. Na vzniklou situaci zareagoval stržením řízení vlevo. S vozidlem havaroval vlevo mimo pozemní komunikaci a narazil do stromu. Provedeným ohledáním vozidla nebyly zjištěny žádné stopy nasvědčující střetu s lesní zvěří. Zvěř na místě dopravní nehody nalezena nebyla,“ informovala mluvčí policie Dagmar Brožová.

Foto: Policie ČR

Při dopravní nehodě se lehce zranil řidič, záchranáři ho po prvotním ošetření transportovali k dalšímu ošetření do Domažlické nemocnice. Alkohol u řidiče vyloučili policisté dechovou zkouškou. Při dopravní nehodě vnikla na vozidle Fiat čtyřicetitisícová škoda.