Muž vyhrožoval vystřílením vlakového nádraží v Plzni!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - neděle, 7. červenec 2024 12:02
Muž vyhrožoval vystřílením vlakového nádraží v Plzni! ilustrační. Foto: M. Osvaldová

Osmatřicetiletý muž vyhrožoval na hlavním vlakovém nádraží střelbou. Policistům se ho podařilo velmi brzy dopadnout na základě pátrací relace.

"V sobotu v ranních hodinách jsme přijali oznámení od osob pracujících na hlavním vlakovém nádraží v Plzni o tom, že se na ně obrátili cestující, kteří zaslechli informaci o možné střelbě na tomto místě. V souvislosti s tím jsme se začali bezodkladně případem zabývat a okamžitě jsme také posílili výkon služby policistů na vlakovém nádraží, na které se mimo jiné i v souvislosti s prvním stupněm ohrožení terorismem zaměřujeme," potvrdila policejní mluvčí Iva Vršecká.

Policisté okamžitě zveřejnili záběry z bezpečnostní kamery, na základě kterých byl muž vypátrán a zadržen. "Prověřujeme veškeré okolnosti a zjišťujeme, jak mělo k celé události dojít. V souvislosti s tímto případem můžeme uklidnit veřejnost, že nikomu nehrozilo a nehrozí žádné nebezpečí. Velice děkujeme veřejnosti za její spolupráci nejenom v tomto případě, ale i ve všech ostatních, má pro nás velký význam," dodala Vršecká.