Psí Hotel Kuky: Kvalita a péče na prvním místě

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - pondělí, 27. květen 2024 15:43
Psí Hotel Kuky: Kvalita a péče na prvním místě zdroj: Kateřina Křížová

Psí hotel v Kozolupech u Plzně pod vedením jeho majitelky paní Křížové se stává stále populárnější volbou pro majitele psů, kteří hledají spolehlivé a kvalitní ubytování pro své mazlíčky . Navzdory předsudkům o špatné pověsti psích hotelů se tento  hotel vyznačuje individuálním přístupem k potřebám každého psa, bez ohledu na jeho věk či zdravotní stav a nabízí speciální péči jak  pro velká plemena, tak menší psy , ale i  štěňata.

Hotel se nachází v prostorném rodinném domě se zahradou , kde mohou být vaši mazlíčci  ubytováni jak venku 24/7 , tak uvnitř, nebo formou kombinovaného ubytování přes den venku a na noc doma. Taktéž mají možnost pravidelných vycházek a volného pohybu po zahradě. Tento přístup zajišťuje, že psi mají dostatek pohybu a mají zachovány veškeré svoje potřeby na které jsou ze svého domova zvyklý.

Důraz na bezpečnost je jedním z hlavních pilířů tohoto zařízení a proto jsou velcí psi v případě potřeby odděleni od malých. Hotel má k dispozici také dva kotce, přičemž jeden je určen pro agresivnější psy, aby byla zajištěna bezpečnost všech ubytovaných zvířat.

K dispozici je i bytová klec pro karanténu , v případě onemocnění pejska v průběhu pobytu. Dále je zajištěn i speciální pokoj pro problémové psy , kteří se nesnesou s ostatními.

Co se stravy týče preferuje paní majitelka Kateřina Křížová stravu vlastní a to z důvodu případných zdravotních nepříjemností při náhlé změně stravy, ale v případě nutnosti je  k dispozici i v kvalitní suchá a dietní strava a pamlsky za odměnu.

Samozřejmostí je i podávání léků bez jakéhokoli poplatku, což je klíčové pro majitele psů s chronickými onemocněními.

Součástí služeb je i psí školka a poradenství, kde majitelé mohou získat cenné rady ohledně výchovy a péče o své psy. Několik psů sem jezdí pravidelně i na převýchovu současného chování. V případě potřeby je k dispozici také terénní veterinářka, která je připravena řešit jakékoli zdravotní problémy, které by mohly během pobytu nastat.

Ubytování  je vždy doloženo smlouvou a v průběhu pobytu vás paní majitelka zásobuje informacemi a fotografiemi vašeho parťáka.

Pro majitele psů je to ideální místo, kde mohou své mazlíčky nechat s klidem a jistotou, že budou v těch nejlepších rukou paní Kateřiny.

Bližší informace naleznete na : www.psi-hotel-kuky.webnode.cz

 

PR článek