Roušku dostal také velký špunt ve Starém Plzenci, hledá se její autor

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 30. březen 2020 19:12

Ikonický korkový špunt ve Starém Plzenci, který stojí před sídlem společnosti BOHEMIA SEKT, chrání už od minulého týdne velká rouška. Identitu osoby, která ji vyrobila a na dekoraci v minulém týdnu umístila, společnost nezná. Pokud se firmě přihlásí, dostane jako poděkování za originální nápad a jeho provedení šumivou odměnu.

Přibližně 1,5 metru vysokou maketu instalovala společnost v loňském roce. Návštěvníky za běžného stavu láká k prohlídce a ukazuje, že právě zde se rodí nejznámější bublinky v České republice. „Jak se rouška na špuntu ocitla, nevíme, určitě ji ale na místě necháme, nápad se nám opravdu moc líbí a autorovi děkujeme. Slouží jako osvěta, a zároveň pomáhá lidi rozveselit, a to je také velmi důležité. Je pěkné vidět, že tento náš symbol vzali lidé za svůj,“ říká marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Martin Fousek.

Autor velké roušky může kontaktovat společnost BOHEMIA SEKT prostřednictvím e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..