Tarotový horoskop na týden 13. 6. 2022 – 19. 6. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 13. červen 2022 06:06
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 13. 6. 2022 – 19. 6. 2022, 22. TÝDEN – Blázen: Směle vpřed!

BERAN – 7 mečů

Berani, bacha! Tento týden by se na vás mohla snést nějaká pohroma v podobě napadení, křivého obvinění nebo zbytečně vyhnaného konfliktu. Zkuste tomu raději předejít.

BÝK – Královna holí

Býci, spokojte se s nejlepším! Tento týden si můžete dovolit vše, co je pro vás dobré a nenechte se odbýt. Dopřejte si vše, co máte rádi a vybírejte pečlivě, vždyť je to pro vás.

BLÍŽENCI – 7 pohárů

Blíženci, nepřeberte! Tento týden si dávejte pozor na svá rozhodnutí. Nečiňte je pod tlakem ani z nutnosti, dobře si vyberte, ale raději si pospěšte, brzy se zavírá!

RAK – Král pentaklů

Raci, dívejte se! Tento týden kolem vás projede dobrá příležitost, jak se usadit nebo popojet. Nebude na první pohled vidět, tak pečlivě prohledávejte okolí, ať ji neminete.

LEV – 8 mečů

Lvi, opatrně! Tento týden se budete pohybovat na hraně, tak dávejte pozor na každý krok. Ze situace se dá vybruslit, když budete postupovat pečlivě a pomalu.

PANNA – Eso holí

Panny, do boje! Tento týden budete nuceni vyjádřit jasně svůj názor nebo se bránit. Neberte to na lehkou váhu, co pro sebe uděláte teď, do budoucna přinese plody.

VÁHY – Král mečů

Váhy, držte se stranou! Tento týden buďte opravdu rozumní. Pokud kolem vás bude rušno, nezasahujte a nechte strany, ať se vyjeví. Pak se teprve přidejte na tu vítěznou.

ŠTÍR – 8 holí

Štíři, konejte! Tento týden někdo nebo něco čeká na vaše činy. Neotálejte, protože bude důležité cíl zasáhnout včas. Pak zas můžete chvíli odpočívat.

STŘELEC – Věž

Střelci, padněte! Tento týden se asi něco zhroutí a ani vy svým idealismem tomu nezabráníte. Nechte to padnout a teprve z trosek postavte něco nového.

KOZOROH – Rytíř pentaklů

Kozorozi, připravte se! Máte před sebou náročný úkol, který vyžaduje přípravu a taktiku. Nepodceňte to, vše, co uděláte teď, vám později hodně pomůže.

VODNÁŘ – 10 holí

Vodnáři, nepřežeňte to! Tento týden ještě nebude konec tomu, co máte rozděláno, tak se zbytečně nehoňte a nevyčerpávejte. Dejte si čas, důležité je to dokončit správně a kvalitně.

 RYBY - 9 pohárů

Ryby, odpočiňte si! Nejen, že na to máte nárok, ale tento týden budete mít i prostor. Využijte ho, nemusí se to v dohledné době opakovat.

Použité karty: Lost Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.