Tarotový horoskop na týden 4. 10. 2021– 9. 10. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 4. říjen 2021 05:54
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 4.10. 2021 – 9.10.2021, 40. TÝDEN – 2 mečů: Neváhat!  

BERAN – 7 pohárů

Berani, nesněte! Tento týden stůjte pevně na svých nohou a držte se reality. Snažte se neutíkat od představ a pracujte na svých úkolech, dokud nebudou hotové.

BÝK – Svět

Býci, buďte šťastní! Tento týden nemusíte řešit nic důležitého, zaměřte se na to, co vám dělá dobře a prosaďte si dobrý konec. Jednejte ale v zájmu celku, ne jen pro své dobro.    

BLÍŽENCI – 9 pohárů

Blíženci, tančete! Odhoďte stranou všechna trápení a problémy, které máte a ulevte si činností, která vám dělá dobře. Snažte se nestresovat, všechno nakonec dobře dopadne.

RAK – Spravedlnost

Raci, buďte čestní! Ať už se dostanete do konfliktu, nebo budete muset obhajovat svůj postoj, nehrajte žádnou hru. Právo je na vaší straně!

LEV – 10 mečů

Lvi, plavte dál! Nechte minulost minulostí a směřujte dopředu. Co bylo, můžete opustit a nezabývat se tím, co po vašem odchodu zbylo. Začněte znovu a lépe.

PANNA – Král mečů

Panny, myslete! Tentokrát máte před sebou úkol, který skutečně můžete vymyslet hlavou. Snažte se být nestranní a pečlivě volit slova. Pomůže vám to dosáhnout svého.

VÁHY – 5 pohárů

Váhy, netrapte se! I když to tento týden nebudete právě veselé, nakonec se všechno nějak obrátí a vy se zase budete smát. Nepropadejte emocím a držte hlavu vztyčenou.

ŠTÍR – Mistr

Štíři, poraďte si! Všechno důležité máte, všechny informace znáte, nebojte se je použít ve váš prospěch. Vymyslete tu nejlepší strategii pro vaše cíle, máte na to!

STŘELEC – Šťastná opička

Střelci, kochejte se! Nic zvláštního tento týden nemusíte, nechte věci plynout a všímejte si znamení. Co půjde samo, to je přesně to pravé!

KOZOROH – Eso pohárů

Kozorozi, berte si! Tento týden se dostanete ke zdroji, z nějž si můžete vzít všechno, co potřebujete. Osmělte se a neváhejte! Zasloužíte si jen to nejlepší!

VODNÁŘ – Blázen

Vodnáři, užívejte si! Tento týden můžete úplně všechno, tak se ničím neomezujte. Udělejte něco, na co byste si obvykle netroufli a zasněte se!

 RYBY - Smrt

Ryby, čekejte! Tento týden se samo vyjeví přesně to, co nejvíce potřebujete. Správná cesta nebo výborná rada přijde z míst, odkud byste je nečekali. Využijte je, pomůžou vám!

Použité karty: Verne Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.