Soňa Vachová

Soňa Vachová

Další případy otrav HHC řešili o víkendu záchranáři z Karlovarska. Vyjížděli k sedmi novým případům. Většinou se jednalo o mladé pacienty. Tři lidé dokonce skončili na jednotce intenzivní péče. Lékaři před nebezpečnou látkou varují.

Chebští policisté řeší případ mladé ženy, která měla fyzicky napadnut svou známou a poté ji i okrást. Napadená skončila v rukou záchranářů. Agresorce hrozí za krádež a výtržnictví vězení. 

Česká republika bude v příštím roce pořadatelem Mistrovsví světa žen v ledním hokeji. O pořadatelství se ucházely Karlovy Vary a České Budějovice. A zatímco se Jihočeši myšlenky na organizování šampionátu chytili s velkou vervou, na západě Čech projevila zájem pouze karlovarská radnice. 

Chebští kriminalisté řeší případ vykradených automobilů, ze kterých zloděj ukradl nářadí a techniku. Mužům zákona se ho podařilo vypátrat a teď hledají majitelé ukradených věcí. 

Policisté z Chebska řeší případ dvacetiletého muže, který okradl vlastní babičku. Seniorka přišla o peněženku s hotovostí i platební kartou. Zloději hrozí tři roky za mřížemi. 

Máte po celotýdenní dřině chuť pracovat i v sobotu ráno? Studenti gymnázií Karlovarského kraje zřejmě ano, a někteří z nich, jak sami přiznali , dokonce i po vydařeném maturitním plese. Stačí mít tu správnou motivaci, třeba chuť uspět u náročných přijímacích zkoušek na medicínu.

Ve zrekonstruovaných prostorech pavilonu L Nemocnice Karlovy Vary zahájilo provoz transfuzní oddělení, které dosud sídlilo ve Vítězné ulici v Karlových Varech.Transfuzní oddělení je tak nyní součástí areálového komplexu nemocnice a nabízí moderní prostředí se špičkovým vybavením. Rekonstrukce pavilonu L je součástí Generelu Karlovarské krajské nemocnice. 

Další případ podvedeného kupujícícho řeší policisté na Karlovarsku. Muž si tam koupil přes sociální sítě traktor, který mu ale nedorazil. Přišel tak o 360 tisíc korun. Policisté varují ostatní kupující před podvodníky. 

Dopravní terminál v Lokti prošel kompletní proměnou. Staré autobusové nádraží nahradil moderní terminál „Loket – předmostí“ se zázemím pro cestující. Díky úpravě veřejných prostor došlo k zajištění vyšší bezpečnosti a rozšíření stávajících parkovacích kapacit. Unikátem stavby tohoto druhu je zelená střecha, jež společně s výsadbou zeleně tvoří ekologický a estetický celek. 

pondělí, 12. únor 2024 08:09

Romantický Valentýn ve Varyádě!

Valentýn, svátek všech zamilovaných je doslova za dveřmi. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi a hlavně společnými okamžiky, nákupní centrum Varyáda si připravilo speciální valentýnský program. Romantické večeře, růže a čokolády zdarma. Tedy skvělá příležitost naplánovat pro svého milého či milou jedinečné chvilky.