Tarotový horoskop na týden 21. 2. 2022– 27. 2. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 21. únor 2022 05:33
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 21. 2. 2021 – 27.2.2022, 8. TÝDEN – 5 holí: Nehádat se!

BERAN – 10 pohárů

Berani, myslete na ostatní! Máte za sebou mnoho lidí, kteří za vámi stojí a o které se můžete opřít. A kteří budou potěšeni, když jim občas za jejich péči upřímně poděkujete.

BÝK – Král pohárů

Býci, vyjevte své city! Pokud ve vás něco hodně vře, máte-li silné pocity vůči někomu, nebojte se je dát najevo. Řekněte, co cítíte, uleví se vám a možná budete mile překvapeni.

BLÍŽENCI – 4 pohárů

Blíženci, meditujte! Tento týden se stáhněte někam do ústraní a srovnejte si myšlenky, které se vám honí hlavou. Na chvíli vypněte a nebuďte v centru dění.

RAK – Král pentaklů

Raci, užívejte si! Kolem vás je mnoho zdrojů, mnoho hojnosti, ze které můžete čerpat, abyste si uvědomili, co všechno máte. Až na to přijdete, nebojte se rozdělit.

LEV – 5 mečů

Lvi, uctěte minulost! Něco z vaší historie na vás bude tento týden silně volat. Možná si máte jen vzpomenout na něco hezkého nebo napravit nějakou křivdu. Zavzpomínejte si.

PANNA – 10 holí

Panny, nebuďte loutky! Tento týden vás někdo bude zkoušet obalamutit nebo zmanipulovat. Nedejte se, prokoukněte jeho úmysly a držte se toho, co chcete vy.

VÁHY – Měsíc

Váhy, spočiňte! Tento týden se držte stranou, moc se neprojevujte a spíš si snažte uklidit v sobě, ve svém nitru. Není nic, co by nepočkalo, až vám bude lépe.

ŠTÍR – 8 pohárů

Štíři, chraňte se! Tento týden na vás možná čeká nějaké malé nebezpečí. Držte se hranic, které máte nastavené a moc neriskujte. Můžete si ušetřit potíže.

STŘELEC – Milenci

Střelci, spojte se! Ať budete mít tento týden něco velkého na práci nebo budete chtít jen nějakou drobnost, nebuďte na to sami a nechte si pomoct od někoho silného. Vyplatí se to.

KOZOROH – 2 pentaklů

Kozorozi, uvolněte se! Zkuste tento týden vypustit hlavu a poddat se vášni nebo citu, který máte hluboko v sobě. Uvidíte, že vám tato chvilka přinese velké zážitky.

VODNÁŘ – 7 mečů

Vodnáři, buďte opatrní! Držte se tento týden hlavně nohama na zemi. Neriskujte a neunáhlujte se, stačí malý krok vedle a můžete se třeba i zranit.

 RYBY - 4 pentaklů

Ryby, držte se doma! Venku na vás tento týden čeká neblahé zjištění, ztráta nebo dokonce malý útok. Nepouštějte se nikam daleko, držte se toho, co znáte a všechno dobře dopadne.

Použité karty: Avatara Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.