Tarotový horoskop na týden 27. 6. 2022 – 3. 7. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 27. červen 2022 05:58
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 27. 6. 2022 – 3. 7. 2022, 24. TÝDEN – 8 holí: Nebát se žít!

BERAN – Smrt

Berani, žhavte! Tento týden zažijete mnoho nečekaného, co vás pozmění na těle i na duši. Nevyhýbejte se tomu, nebojte se této proměny a směle do ní vkročte! Není nač čekat!

BÝK – Vůz

Býci, vyjeďte! Tento týden na vás čeká náročná zkouška. Bude záležet jen na tom, jak se osmělíte, podle toho to dopadne. Nezastavte se před ničím, všechno je důležité.

BLÍŽENCI – Král pohárů

Blíženci, odevzdejte se! Smiřte se s tím, že tento týden nebudete o ničem rozhodovat. Vše se uděje ne podle vaší potřeby, ale podle vůle vyšších míst. Nehádejte se, je to tak dobře.     

RAK – Král mečů

Raci, hřměte! Tento týden se nedejte ničím ani nikým ošálit a stůjte si tvrdě na svém. Klidně kvůli tomu i zvyšte hlas nebo bouchněte do stolu. Nakonec to někdo ocení.

LEV – 8 mečů

Lvi, zastavte se! Možná jste uvízli v něčem, co nevidíte dobře nebo čemu nerozumíte. Nepokoušejte se to rozmotat násilím a spíš v tom chvíli zůstaňte, abyste tomu porozuměli.

PANNA – 4 pentaklů

Panny, hlídejte si své poklady! Tento týden je budete v pokušení buď rozházet, nebo slíbit někomu, kdo si je vůbec nezaslouží. Nedělelte se!

VÁHY – 9 mečů

Váhy, soustřeďte se! Možná jste uprostřed nějaké bitvy, ať už vnější nebo vnitřní, a abyste v ní zvítězili, nesmíte se unáhlit. Zapněte závity, zklidněte dech a počkejte.

ŠTÍR – 6 holí

Štíři, vstupte! Jestliže vás tento týden někdo někam pozve, náležitě se na to připravte a nepodceňte první dojem. Můžete ho totiž udělat jen jednou.   

STŘELEC – 2 holí

Střelci, pokoru! Tento týden dostanete důležitou lekci z ženské síly, ať je vaše pohlaví jakékoliv. Nebraňte se, přijměte to, protože nic jiného vám stejně nezbyde.

KOZOROH – Rytíř holí

Kozorozi, pomalu! Bestie, která před vámi stojí, není tak zlá, jak se může zdát. Obrňte se trpělivostí a dávkujte jí stravu nebo pozornost postupně. Pak ji hravě zvládnete.

VODNÁŘ – Rytíř pohárů

Vodnáři, do klidu! Tento týden se stáhněte do sebe a zpytujte své city a emoce. Můžete přijít na něco, co vám v blízké době pomůže vylepšit některé náročné vztahy.

 RYBY - Poustevník

Ryby, učte se! Tento týden máte před sebou nějakou výzvu, kterou zdoláte jen klidnou myslí a jasnými úvahami. Jakákoliv zbytečná emoce je zbytečná.

Použité karty: Dungeons and Dragons Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.