Tarotový horoskop na týden 28. 3. 2022– 3. 4. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 28. březen 2022 05:37
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 28. 3. 2022 – 3.4.2022, 11. TÝDEN – Velekněz: Učme se!

BERAN – Hvězda

Berani, buďte éteričtí! Tento týden na vás čeká nějaký krásný okamžik, který povznese vaši duši na vyšší úroveň. Otevřete se všem zážitkům, které na vás čekají a vítejte je!

BÝK – Luna

Býci, schovejte se! Tento týden vám asi věci nepůjdou samy od ruky, možná se do něčeho zamotáte a budete muset zpytovat svědomí. Zalezte si na to do sebe a vylezte, až budete mít jasno.

BLÍŽENCI – 8 mečů

Blíženci, procitněte! Něco, co považujete za pravdu, takové ve skutečnosti není. Přestaňte lpět na vaší představě a podívejte se na realitu. Není to tak hrozné, jak se bojíte.

RAK – 2 pentaklů

Raci, hrajte si! Tento týden se snažte spíše vykrucovat a kličkovat, protože nevíte, co je pro vás dobré. Dokud to nezjistíte, hrajte si se sebou i se slovy a nemluvte jasně.

LEV – Císař

Lvi, hrdě! Tento týden vám někdo asi ukáže něco, o co zrovna nestojíte. Postavte se k tomu ale čelem a s hrdostí sobě vlastní. Svou pozici uhájíte a ještě získáte něco navíc.

PANNA – 10 pentaklů

Panny, myslete na rodinu! Ne, že byste to obvykle nedělali až přespříliš, ale tento týden to tentokrát bude zapotřebí. Hýčkejte je, kontrolujte a nakonec budete všichni spokojení.

VÁHY – Viselec

Váhy, počkejte! Na jednání a akci nastane pravý okamžik, ale teď to ještě není. Raději se stáhněte, zamyslete a nechte osud, ať sám pracuje pro vaše dobro.

ŠTÍR – 3 pentaklů

Štíři, spolupracujte! Obvykle to sice neděláte, ale tento týden se vám to více než vyplatí. Poznáte, že víc hlav víc ví a budete nakonec oceněni víc, než kdybyste to zvládli sami.

STŘELEC – Král holí

Střelci, seďte pevně! Tento týden se nenechte ničím rozhodit ani vytočit, mírněte své emoce a ovládejte se. To pravé nemusíte nutit, přijde to k vám samo.

KOZOROH – Královna pentaklů

Kozorozi, mlčte! Tento týden vás možná něco vyvede z míry, ale vaším úkolem je nevyjadřovat se a dopřát si čas na zpracování. Nezapomeňte na svou důstojnost!

VODNÁŘ – 8 pentaklů

Vodnáři, držte se vzorů! Tento týden nemusíte vymýšlet kolo. Učte se od těch, kteří tu byli před vámi a neváhejte postupovat podle osvědčených návodů. Bude se to hodit!

 RYBY - 2 holí

Ryby, vyberte si! Ta správná cesta před vámi leží, stačí po ní jen vyrazit a být si jistý svým výběrem. Nepanikařte, nepochybujte, zvolte jednu variantu a držte se jí!

Použité karty: Key Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.