Tarotový horoskop na týden 7. 2. 2022– 13. 2. 2022

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 7. únor 2022 05:10
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 7. 2. 2021 – 13.2.2022, 6. TÝDEN – 10 mečů: Nový začátek!

BERAN – Páže holí

Berani, vydejte se za novým! Jste plni odhodlání, síly a chuti, tak to využijte a otevřete se novému dobrodružství. Jaké bude, uvidíte, až vyrazíte.

BÝK – 2 pentaklů

Býci, zvažujte! Tento týden po vás bude chtít někdo jasné vyjádření, na které ještě nebudete mít dostatek informací nebo energie. Dejte si čas a nenechte se nikam vtlačit.

BLÍŽENCI – Rytíř pentaklů

Blíženci, přijměte nabídku! Tento týden se před vás někdo postaví a ukáže, co byste mohli. Zamyslete se a vyslovte přesně to, co je rozumné a smysluplné.

RAK – 4 holí

Raci, slavte! Zkuste si tento týden uvědomit, co ve vašem životě je dobré a pozitivní a začněte se z toho radovat. Projevte trochu vděčnosti a otevřete své srdce. Pak přijde nové potěšení.

LEV – Velekněz

Lvi, rozhýbejte se! V něčem jste příliš zaujatí, zkostnatělí a strnulí. Otřepte se a udělejte něco nečekaného a neotřelého. Poznáte tím, co vám dosud unikalo.

PANNA – Král pohárů

Panny, nenechte se zblbnout! Tento týden se vás někdo bude snažit ovlivnit, omámit hezkými slovy a tím možná i zmanipulovat. Nedejte se!

VÁHY – 10 pohárů

Váhy, obklopte se lidmi! Tento týden se snažte nebýt sami. Jestli něco řešíte, tak nezapomínejte na to, že víc hlav víc ví. A pokud máte něco na sdílení, uspořádejte party a užijte si!

ŠTÍR – Král holí

Štíři, ovládejte se! Tento týden budete mít tendenci říct někomu od plic, co si myslíte, ale dávejte si pozor, aby se to nakonec neotočilo proti vám. Raději buďte opatrní.

STŘELEC – Rytíř holí

Střelci, jeďte do bitvy! Máte zbraně a cíle a co nezmůže vaše síla, zvládne vaše přirozená roztomilost. Využijte všechno a vyhrajte!

KOZOROH – Král pentaklů

Kozorozi, vládněte! Tento týden bude důležité mít všechno pod kontrolou a udělat dobré rozhodnutí. Volte moudře a nechte si i poradit, když to bude nutné.

VODNÁŘ – Rytíř pohárů

Vodnáři, běžte za svou láskou! Otevřete své srdce, utíkejte, co vám nohy stačí a dejte tomu, koho milujete úplně všechno, co chcete. Nemůžete na tom prodělat.

 RYBY - 8 pohárů

Ryby, opusťte to, co vám nefunguje! Možná to bude těžké, ale udělejte už první krok a změňte směr. Nové sice ještě není vidět, ale bude určitě lepší než to, co je teď.

Použité karty: Fairy Tale Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.