Tarotový horoskop na týden 7. 3. 2022– 13. 3. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 7. březen 2022 05:58
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 7. 3. 2022 – 13.3.2022, 10. TÝDEN – Eso pohárů: Naděje je! 

BERAN – 4 pentaklů

Berani, držte se! Tento týden se zkuste neprojevovat jako obvykle, nezačínejte ani nic nového, spíš využijte, co už máte. I tak toho bude dost.

BÝK – Eso holí

Býci, povyskočte si! Najděte v sobě tento týden novou energii a nechte se jí nakopnout k lepším výkonům či pocitům. Všechno bude jasné a srozumitelné, můžete si dovolit riskovat.

BLÍŽENCI – 9 holí

Blíženci, osmělte se! Tento týden na vás čeká dobrá nabídka, když si o ní řeknete. Nespadne sama z nebe, budete se muset trochu překonat, ale nakonec budete spokojeni.

RAK – Rytíř pohárů

Raci, tiše dávejte! Nikdo nemusí vědět, že tahle dobrota pochází od vás, ale je třeba ji vyjádřit, protože může někomu hodně pomoct. Nedejte se pobízet.

LEV – Velekněz

Lvi, učte se! Tento týden se vám dostane ponaučení od nenápadné, ale moudré ženy. Přijměte je, protože nejde proti vám a časem ho oceníte.

PANNA – 6 pentaklů

Panny, buďte krásné! Tento týden nedělejte nic těžkého, nechte si se vším pomoct, a kam přijdete, tam zdobte. Nic jiného se po vás teď nechce.

VÁHY – 10 holí

Váhy, trpte! Tento týden si sáhnete hlouběji, než je obvyklé, ale nakonec to nebude tak zlé. Nebraňte se, nechte pocity projít a dejte si čas. Určitě se vám pak uleví.

ŠTÍR – 6 pohárů

Štíři, čekejte! Tento týden se po vás nechce žádná velká aktivita, spíš se držte stranou, a i když přesně víte, co by se mělo, počkejte, až se vás někdo zeptá. Pak budete spokojeni všichni.

STŘELEC – 7 pentaklů

Střelci, rozkveťte! Snažte se být tento týden krásní a milí, laskaví a pokorní a nechte svou duši, ať vás provází na každém kroku. Tuto proměnu oceníte vy i vaše okolí.

KOZOROH – 2 mečů

Kozorozi, jděte do sebe! Jen uvnitř vás samých, na dně vaší duše, je ten poklad, na který čekáte. Zkuste ho začít hledat a už sama cesta k němu bude cílem.

VODNÁŘ – Páže pohárů

Vodnáři, okuste to! Tento týden vám možná někdo nabídne něco nečekaného, až neuvěřitelného. Až se dolekáte, zkuste to přijmout. Bude to velký krok.

 RYBY - Páže mečů

Ryby, pište! Když ne přímo spisy, tak alespoň zprávy nebo příspěvky. Máte toho tolik, o co se můžete dělit, jen si věřit a projevit se.

Použité karty: Our Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.