Energetici vyhlíží závěr základní části! Uprostřed týdne vyzvou pražskou Spartu

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - úterý, 14. únor 2023 10:31
Energetici vyhlíží závěr základní části! Uprostřed týdne vyzvou pražskou Spartu Foto: HC Energie Karlovy Vary

Do konce úvodní části sezony chybí posledních sedm utkání, hned čtyřikrát se energetici představí na domácím ledě, kde se jim teď skvěle daří. Z posledních sedmi zápasů vyhráli v KV Areně hned šestkrát, naposledy ukořistili vítězství v třaskavém derby s Plzní. Je snad lepší pozvánka do rozhodujících duelů základní části?

Souboj s aktuálně třetím týmem tabulky nabídne atraktivní podívanou. Sparťanský kádr nabitý známými jmény počtvrté v sezoně vyzve karlovarské hokejisty. Dosavadní tři duely pokaždé nabídly zajímavý průběh.

Hned úvodní utkání sezony v O2 areně totiž energetici vyhráli 5:4 po prodloužení. V domácí odvetě sice padli 1:5, ale poslední vzájemné měření sil v Praze opět přineslo vyrovnaný souboj. Svěřenci Davida Bruka v utkání hraném na konci ledna vedli po dvou třetinách, jenže sparťanský obrat ve třetí části nakonec ponechal všechny body Pražanům. Jak dopadne čtvrtý vzájemný duel?

STŘEDA 15.2.2023, 17:30, ENERGIE – SPARTA