V neděli doma s Pardubicemi: Fanzóna, hvězdný soupeř i útok na navýšení rekordní návštěvnosti

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - pátek, 13. říjen 2023 13:36
V neděli doma s Pardubicemi: Fanzóna, hvězdný soupeř i útok na navýšení rekordní návštěvnosti Foto: HC Energie Karlovy Vary

Extraliga po krátkém volnu pokračuje. V pátek vyráží energetici na led Českých Budějovic, už v neděli je ale čeká další domácí duel. Do KV Areny přijedou Pardubice s řadou reprezentantů i bývalým kapitánem Vondráčkem. Fanoušci se mohou těšit i na rozšířenou fanzónu.

VSTUPENKY NA DUEL S PARDUBICEMI KUPUJ ZDE

Pardubice jsou jedním z největších favoritů soutěže a potvrzují to i v úvodu sezony, kdy jsou na čele extraligy s 23 body, stejným počtem jako Litvínov.

Kádr Dynama je nabitý a můžeme v něm vidět i celou řadu současných či bývalých reprezentantů – od brankáře Romana Willa, přes beky Košťálka s Dvořákem či top útočníky Kauta, Radila či Sedláka.

Pro karlovarského fanouška bude jistě atraktivní i návrat bývalého kapitána Tomáše Vondráčka, který do Pardubic odešel v průběhu uplynulé sezony. Za Energii v minulosti nastupoval i reprezentační bek Tomáš Dvořák.

Atraktivní duel bude zajímavý i pro Dominika Frodla, který dres Dynama před příchodem do Varů oblékal v posledních dvou letech. Za Dynamo dříve hrál i forvard Filip Koffer, který přišel právě výměnou za Vondráčka.

FANZÓNA

I na nedělní duel s Pardubicemi bude pro fanoušky připravena Fanzóna. I s ohledem na blížící se podzimní ochlazení bude nově umístěna přímo v KV Areně, a to v jejím vestibulu (vchod nalevo od fanshopu, po schodech dolů a doprava).

Ve Fanzóně si na své přijdou malí i velcí fanoušci Energie. Nově pro ně bude připravena virtuální realita, vyfotit se mohou i ve fotokoutku Gifpad od partnera AG Production s.r.o. a pro malé malíře bude i kreativní koutek. Těšit se ale mohou i na tradiční aktivity – malování na obličej či střelbu na branku. Bude možné také zakoupit drobné občerstvení.

NÁVŠTĚVNOST

Duely s Kometou, Libercem a Litvínovem vidělo dohromady 14020 diváků, nikdy víc v historii KV Areny nepřišlo na úvodní tři domácí duely sezony více fanoušků, a to ani v úvodní sezoně Energie v nové hale.

Přijďte tak v neděli proti Pardubicím znovu, ať můžeme tuto bilanci dál vylepšovat a hlavně podpořili karlovarské hokejisty v těžké bitvě!

PR